Popis produktu

Zinek je vzácný stopový prvek, jehož příznivé účinky jsou známy již od starověku. Pro správné fungování lidského těla je velmi důležitý a nepostradatelný. Představuje součást téměř všech buněk a stimuluje aktivitu stovky enzymů ovlivňující většinu procesů – od pohlavního zrání, po hojení ran. Jeho obsah v živých tkáních však není příliš vysoký, a proto většina z nás trpí jeho nedostatkem, který je významně podpořen špatnou skladbou potravy, hormonálními poruchami, nadměrným pitím alkoholu a znečištěným ovzduším.

Příznivé účinky zinku na lidský organismus jsou velmi různorodé a je jich obrovské množství. Mimo jiné se jeho pravidelný příjem doporučuje lidem, kteří trpí kožními či kosmetickými neduhy. Tento důležitý prvek se totiž účastní nesčetných tkáňových pochodů, a proto zlepšuje kvalitu pokožky, vlasů a nehtů. Úspěšně se používá při léčbě akné, ekzémů a lupénky, zabraňuje tvorbě koutků a oparů, prospívá hojení jizev a drobných oděrek a celkově chrání pokožku proti infekcím. Vhodný je také pro všechny, koho trápí suché a řídké vlasy bez lesku a problémy s nehty, ke kterým patří lámavost, bílé skvrny a různé druhy plísní.

Velikost

Velikost

50ml

150ml

Použití

Použití

Aplikujte přímo na pokožku. Opakujte podle potřeby klidně několikrát denně, předávkování nehrozí. Před vlastním použitím emulzi protřepejte.

Dokumenty

Dokumenty

K tomuto výrobku bylo vypracováno Zhodnocení bezpečnosti kosmetického výrobku >

Složení

Složení

Aqua, Glycerin, Cyclodextrin, Melaleuca, Alternifolia, Leaf Oil, Polyacrylamide, C 13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Propylene Glycol, Codium Tomentosum Extract, Butylene Glycol, Oleic Acid, Zinc Hydroxycarbonate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Hamamelis Virginiana, Leaf Extract, Salvia Officinalis Extract, Calendula Officinalis Extract, Zinc PCA, Lactic Acid, Triclosan

Máte o náš produkt zájem?

* Pole s hvězdičkou jsou povinná