Popis produktu

Zinek je vzácný stopový prvek, jehož příznivé účinky jsou známy již od starověku. Pro správné fungování lidského těla je velmi důležitý a nepostradatelný. Představuje součást téměř všech buněk a stimuluje aktivitu stovky enzymů ovlivňující většinu procesů – od pohlavního zrání, po hojení ran. Jeho obsah v živých tkáních však není příliš vysoký, a proto většina z nás trpí jeho nedostatkem, který je významně podpořen špatnou skladbou potravy, hormonálními poruchami, nadměrným pitím alkoholu a znečištěným ovzduším.

Příznivé účinky zinku na lidský organismus jsou velmi různorodé a je jich obrovské množství. Mimo jiné se jeho pravidelný příjem doporučuje lidem, kteří trpí kožními či kosmetickými neduhy. Tento důležitý prvek se totiž účastní nesčetných tkáňových pochodů, a proto zlepšuje kvalitu pokožky, vlasů a nehtů. Úspěšně se používá při léčbě akné, ekzémů a lupénky, zabraňuje tvorbě koutků a oparů, prospívá hojení jizev a drobných oděrek a celkově chrání pokožku proti infekcím. Vhodný je také pro všechny, koho trápí suché a řídké vlasy bez lesku a problémy s nehty, ke kterým patří lámavost, bílé skvrny a různé druhy plísní.

Velikost

Velikost

50ml

150ml

Použití

Použití

Aplikujte přímo na pokožku. Opakujte podle potřeby klidně několikrát denně, předávkování nehrozí. Před vlastním použitím emulzi protřepejte.

Dokumenty

Dokumenty

K tomuto výrobku bylo vypracováno Zhodnocení bezpečnosti kosmetického výrobku >

Složení

Složení

Propylene Glycol, Aqua, Isopropyl Alcohol, Oleic Acid, Zinc Hydroxycarbonate, Glycerin, Hydroxyethylcellulose

Máte o náš produkt zájem?

* Pole s hvězdičkou jsou povinná