R&D Technologie

Při vývoji se vždy snažíme dosáhnout nejvyšší užitné hodnoty pro spotřebitele při respektování požadovaných cenových hledisek zákazníka. V našich kosmetických recepturách kombinujeme ty nejlepší dostupné suroviny, které máme k dispozici od dlouhodobě prověřených dodavatelů, s naším know-how opírajícím se o bohatou zkušenost stejně tak jako o nejnovější poznatky na poli kosmetiky a dermatologie.

Naše filozofie je jednoduchá - pečlivě sledovat nové trendy a být vždy o jeden krok napřed. Součástí našeho vývoje je i legislativní poradenství. Pro naše zákazníky pracujeme jako konzultanti a naše receptury připravujeme vždy s apelem na legislativní shodu s požadavky EU. Pro řadu zákazníků rovněž upravujeme jejich stávající receptury tak, aby odpovídaly současným požadavkům na platnou legislativu.

Technologie

Disponujeme výrobními technologiemi pro míchání tenzidové i emulzní kosmetiky. Velikost výrobních dávek pokrýváme rozpětí vsázky 300-3000 kg. Pro vlastní stáčení máme k dispozici 3 linky pro lahve v objemu od 50 ml do 5000 ml. Tubový program realizujeme na dvou samostatných poloautomatických zařízeních a pro kelímky od 50-500ml je určena další stáčecí linka.

Fotogalerie

Certifikáty

ISO 9001

ISO 14001

ISO 22716

Dotační projekty

APL

POT

ÚSP

BRAZIL NUT OIL